Camera de supraveghere Reolink POE P437 Senzor: 1/2.8″CMOS Rezolutie video: 8 Megapixeli (3840 x 2160 pixeli) Cadre/secunda: 25 FPS Lentila varifocala: 2.7-13.5mm Diafragma: F1.6 Unghi de vizualizare: orizontal: 100°- 31°/vertical: 55°- 17° Distanta iluminator IR: 30 m Numar LED-uri IR: 4 Microfon si difuzor incorporat Protocol: HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P Compresie video: H.265 Detectia miscarii, persoanelor, vehiculelor si animalelor Capacitate de stocare: card microSD de pana la 256GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Alimentare: DC 12.0V=1A,
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink POE P437 Senzor: 1/2.8"CMOS Rezolutie video:
Producator:
Reolink
Disponibilitate:
Stoc epuizat
844,99 lei 1.017,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 30m |
| Wi-Fi | No |
| Obiectiv varifocal | 2.7-13.5MM |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 2160p |
| Screws included | Yes |
| Virtual assistant | Google Assistant |
| Zoom capability | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Number of users | 20 user(s) |
| DC output current | 1 A |
| Mounting type | Ceiling |
| Video streaming | Yes |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Night vision | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Form factor | Dome |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Built-in light | Yes |
| Colour temperature | 6500 K |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Video recording | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| BLUETOOTH | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Power source type | DC, PoE |
| Audio system | 2-way |
| Power consumption (max) | 12 W |
| Optical zoom | 5x |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8) |
| Video compression formats | H.265 |
| Number of cameras | 1 |
| Frame rate | 25 fps |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Video formats supported | H.265 |
| User access level | Administrator, User |
| DC output voltage | 12, 48 |
| Total megapixels | 8 MP |
| Lens viewing angle, vertical | 17 – 55° |
| Focal length range | 2.7 – 13.5 mm |
| Number of illumination LEDs | 4 |
| Height | 98.3 mm |
| Diameter | 13.3 cm |
| Lens viewing angle, horizontal | 31 – 100° |
| Lens viewing angle, diagonal | 39 – 123° |
| Bit rate | 64 Kbps – 8192 Kbps |
| Supported network protocols | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Weight | 751 g |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.