Camera de supraveghere Reolink P840 Senzor: 1/2.8″ CMOS Rezolutie video: 3840×2160 (8 megapixels) Cadre/secunda: 25 FPS Lentila varifocala: 2.7-13.5mm Diafragma: F1.6 Unghi de vizualizare: orizontal: 100°-31°/vertical: 55°-17°/diagonal: 123°-39° Distanta iluminator IR: 60 m Numar LED-uri IR: 7 Microfon si difuzor incorporat Protocol: HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP,IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P Compresie video: H.265/H.264 Detectia miscarii, persoanelor, animalelor si vehiculelor Capacitate de stocare: card microSD de pana la 256GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Temperatura de functionare: -10°C pana la +50°C Dimensiuni: 373*177*140mm Greutate: 2.34kg
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink P840 Senzor: 1/2.8" CMOS Rezolutie video:
Producator:
Reolink
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.613,99 lei 1.910,99 lei
Stoc epuizat
| Obiectiv fix | No |
|---|---|
| InfraRed | 60m |
| Wi-Fi | No |
| Obiectiv varifocal | 2.7-13.5MM |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | PTZ |
| Connectivity technology | Wired |
| Plug and Play | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Tilt angle range | 0 – 90° |
| Zoom capability | Yes |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Mounting type | Ceiling |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Pan range | 0 – 360° |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Number of lenses | 1 |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Form factor | Bullet |
| DC output current | 2 A |
| Video recording | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Auto-tracking | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 50 °C |
| BLUETOOTH | No |
| Height | 140 mm |
| Weight | 2.34 kg |
| Power source type | PoE |
| Optical zoom | 5x |
| Width | 373 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8) |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Depth | 177 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Total megapixels | 8 MP |
| Tilt speed | 56 °/sec |
| Pan speed | 90 °/sec |
| Night vision distance | 60 m |
| Lens viewing angle, horizontal | 100 – 31° |
| Lens viewing angle, vertical | 55 – 17° |
| Lens viewing angle, diagonal | 123 – 39° |
| Supported network protocols | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP,IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Power consumption (Power over Ethernet (PoE)) | 24 W |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.