Camera de supraveghere Reolink E1 Outdoor Pro; E SERIES E560 Senzor: 1/2.8″ CMOS Rezolutie video: 8 Megapixeli (3840X2160 pixeli) Cadre/secunda: 20 FPS Lentila varifocala: 2.8mm-8mm Diafragma: F1.6 Unghi de vizualizare: orizontal: 94° ~ 50°/ vertical: 53° ~ 30° Distanta iluminator IR: 12 m Numar LED-uri IR: 12 Microfon si difuzor incorporat Protocol: HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P Compresie video: H.265 Bit Rate: 4096Kbps -8192Kbps Detectia miscarii Standard Wireless: IEEE 802.11a/b/g/n Capacitate de stocare: card microSD de pana la 256GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Frecventa: 2.4 GHz/5 GHz Temperatura de functionare: -10°C pana la +50°C Alimentare: DC 12V/1A Dimensiuni: Φ90x120mm Greutate: 415g
Camera de supraveghere Reolink E1 Outdoor Pro; E SERIES
16 în stoc
796,99 lei 943,99 lei
16 în stoc
| Obiectiv fix | No |
|---|---|
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | PTZ |
| InfraRed | 12m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-8mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Screws included | Yes |
| PTZ control | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Antenna type | Internal |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Number of users | 20 user(s) |
| Mounting type | Wall |
| DC output current | 1 A |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| DC output voltage | 12 |
| Number of sensors | 1 |
| Built-in light | Yes |
| Day/night mode | Yes |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Pet detection, Vehicle detection |
| Form factor | Spherical |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Auto-tracking | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 50 °C |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Power source type | DC |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| BLUETOOTH | No |
| Weight | 415 g |
| Package depth | 227 mm |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Height | 120 mm |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Audio system | 2-way |
| Power consumption (max) | 12 W |
| Package weight | 620 g |
| Package height | 12.5 mm |
| Package width | 159 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8) |
| Video compression formats | H.265 |
| Diameter | 9 cm |
| Night vision distance | 12 m |
| Number of cameras | 1 |
| Frame rate | 20 fps |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| User access level | Administrator, User |
| Pan range | 0 – 355° |
| Total megapixels | 8 MP |
| Operating frequency | 2400 – 5000 MHz |
| Tilt angle range | 0 – 50° |
| Lens viewing angle, horizontal | 50 – 94° |
| Lens viewing angle, vertical | 30 – 53° |
| Focal length range | 2.8 – 8 mm |
| Number of illumination LEDs | 12 |
| Bit rate range | 64 – 4096 Kbit/s |
| Supported network protocols | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.