Camera de supraveghere Reolink CX410; COLORX SERIES P320X Senzor: 1/1.8″CMOS Rezolutie video: 4 Megapixeli (2560 x 1440 pixeli) Cadre/secunda: 30 FPS Lentila fixa: 4mm Diafragma: F1.0 Unghi de vizualizare: orizontal: 89°/vertical: 46° Lumina alba Microfon si difuzor incorporat Protocol: HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P Compresie video: H.264 Bit Rate: 2048Kbps -6144Kbps Detectia miscarii Capacitate de stocare: card microSD de pana la 256GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Temperatura de functionare: -10°C pana la +50°C Alimentare: 12V/1A Dimensiuni: Φ67 x 187mm Greutate: 480g
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink CX410; COLORX SERIES P320X Senzor: 1/1.8"CMOS
Producator:
Reolink
Disponibilitate:
41 în stoc
570,99 lei 713,98 lei
41 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Screws included | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Number of users | 20 user(s) |
| Mounting type | Wall |
| DC output current | 1 A |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Built-in HDD | No |
| DC output voltage | 12 |
| Number of sensors | 1 |
| Built-in light | Yes |
| Form factor | Bullet |
| Day/night mode | Yes |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Pet detection, Vehicle detection |
| Frame rate | 30 fps |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 50 °C |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Video formats supported | H.264 |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| BLUETOOTH | No |
| Package height | 110 mm |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Package width | 130 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Power source type | DC, PoE |
| Audio system | 2-way |
| Weight | 480 g |
| Height | 187 mm |
| Power consumption (max) | 12 W |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Total megapixels | 4 MP |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Package weight | 710 g |
| Lens viewing angle, vertical | 46° |
| Number of cameras | 1 |
| Lens viewing angle, horizontal | 89° |
| Supported network protocols | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Number of illumination LEDs | 4 |
| Luminous flux | 400 lm |
| Colour temperature | 3000 K |
| Optical sensor size | 25.4 / 1.8 mm (1 / 1.8) |
| Maximum aperture number | 1 |
| Diameter | 6.7 cm |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.