Camera de supraveghere Reolink Argus PT Ultra; ARGUS SERIES B440 Senzor: 1/2.7″ CMOS Rezolutie video: 8 Megapixeli (3840 x 2160 pixeli) Cadre/secunda: 15 FPS Lentila fixa: 4mm Unghi de vizualizare: orizontal: 90°/ vertical: 47°/ diagonal: 110° Distanta iluminator IR: 10 m Numar LED-uri IR: 2 Microfon si difuzor incorporat Protocol: SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P Compresie video: H.265 Detectia miscarii Standard Wireless: IEEE 802.11a/b/g/n Capacitate de stocare: card microSD de pana la 128GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Frecventa: 2.4GHz/5GHz Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Alimentare: baterie reincarcabila 6000mAh Dimensiuni: Φ98 x 122mm Greutate: 481g
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink Argus PT Ultra; ARGUS SERIES B440
Producator:
Reolink
Disponibilitate:
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
858,99 lei 944,99 lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
| Obiectiv fix | 4mm |
|---|---|
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | Pan&Tilt |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Screws included | Yes |
| Battery capacity | 6000 mAh |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA, WPA2 |
| Mounting type | Ceiling |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Night vision | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Form factor | Dome |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Number of sensors | 1 |
| Day/night mode | Yes |
| Night vision distance | 10 m |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| BLUETOOTH | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Weight | 481 g |
| Height | 122 mm |
| Package depth | 217 mm |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Audio system | 2-way |
| Package width | 162 mm |
| International Protection (IP) code | IP64 |
| Package weight | 940 g |
| Package height | 134 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8) |
| Power source type | Battery, Solar |
| Video compression formats | H.265 |
| Diameter | 9.8 cm |
| Number of cameras | 1 |
| Number of illumination LEDs | 2 |
| Preset points | Yes |
| Lens viewing angle, horizontal | 90° |
| Lens viewing angle, vertical | 47° |
| Lens viewing angle, diagonal | 110° |
| Tilt angle range | 0 – 140° |
| Pan range | 0 – 355° |
| Total megapixels | 8 MP |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Vehicle detection |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.