Camera de supraveghere IP Turret 4MP Hikvision DS-2CD2346G2P- ISU/SL(2.8MM)(C), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: 0.003 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux IR 30m, microfon incorporat, difuzor incorporat, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),alarm input and output,flashing alarm light output, audible alarm output, exception, Scene change detection, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.88 A, max. 10.5 W,Ø5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: Ø140 mm × 145.6 mm, greutate: 940g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Turret 4MP Hikvision DS-2CD2346G2P- ISU/SL(2.8MM)(C), lentila
Stoc epuizat
1.295,99 lei 2.969,99 lei
Stoc epuizat
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Turret |
| Connectivity technology | Wired |
| Password protection | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Protection features | Dust resistant, Water resistant |
| Ethernet LAN | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Web browser | Yes |
| Motion sensor | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Reset button | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| IP address filtering | Yes |
| Languages support | Multi |
| Sample rate | 48 kHz |
| Audio output channels | 1.0 channels |
| Video streaming | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.1x |
| Number of users | 32 user(s) |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| HTTPS encryption | Yes |
| Tilt angle range | -75 – 75° |
| Pan range | -30 – 30° |
| Night vision | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| DC output voltage | 12 |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Day/night mode | Yes |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Power source type | DC |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Housing material | Metal |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Package height | 230 mm |
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 230 mm |
| Storage temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Package weight | 1.7 kg |
| Power consumption (max) | 10.5 W |
| Total megapixels | 4 MP |
| Height | 145.6 mm |
| Alarm input/output | Yes |
| Number of cameras | 1 |
| Frame rate | 25 fps |
| Form factor | Turret |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Vehicle detection |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Region of Interest (ROI) encoding | Yes |
| Mirror | Yes |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Digital watermark | Yes |
| Image quality adjustment | Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness |
| Audio input channels | 1.0 channels |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 52 dB |
| User access level | Administrator, Operator, User |
| Number of languages | 33 |
| Camera shutter speed | 1/3 – 1/100000 s |
| Video compression formats | H.264, H.264+, H.265, H.265+, M-JPEG |
| Bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Power consumption (Power over Ethernet (PoE)) | 12.5 W |
| Number of sensors | 2 |
| Gain control type | Auto |
| Pixel counter | Yes |
| Flash log | Yes |
| Behavior analysis | Intrusion detection, Line crossing detection, Region entrance detection, Region exiting detection |
| Audio codecs | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Field of view (FOV) angle | 180° |
| Lens viewing angle, vertical | 81° |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.5 mm (1 / 2.5) |
| Detect distance (wide) | 37 m |
| Observe distance (wide) | 15 m |
| Recognize distance (wide) | 7 m |
| Identify distance (wide) | 3.5 m |
| Maximum resolution | 3040 x 1368 pixels |
| Security algorithms | TLS |
| Alert notification type | |
| DC output current | 0.88 A |
| Diameter | 14 cm |
| Length | 940 mm |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.