Camera de supraveghere IP Turret 4MP Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF(2.8MM), lentila fixa: 2.8mm, iluminare min.: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 30m, microfon inclus, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC/TF card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.4 A, max. 5 W,Ø5.5 mm, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 6.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø110 mm × 89.2 mm, greutate: 340g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Turret 4MP Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF(2.8MM), lentila fixa:
100 în stoc
423,98 lei 970,99 lei
100 în stoc
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Turret |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Montura Lentila | M12 |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Tip: | Turret |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 100 Mbps |
| Rezolutii | 2560 × 1440 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Frame rate | 25 fps max. |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Audio | DaMicrofon si difuzor incorporate |
| Greutate | 340 g |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, IPv4, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Putere Consumata | 9.5 W (max.) |
| Dimensiuni | Ø 110 × 102.7 mm |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Network Storage | Slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC/TF card, pana la 512 GB |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.