Camera de supraveghere IP TandemVu 4MP+4MP 4X POE PTZ Hikvision DS-2SE3C404MWG-E/14, lentila bullet fixa: 2.8mm; lentila PTZ varifocala: 2.8-12mm, iluminare min bullet: Color: 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0.005 Lux @ (F1.6,AGC ON), 0 Lux cu IR: 30m, iluminare min PTZ: Color: 0.01 Lux @ (F1.5, AGC ON), B/W: 0.005Lux @ (F1.5, AGC ON), 0 Luxcu IR: 40m, slot card de memorie: Micro SD/SDHC/SDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection,video tampering alarm,exception,alarm input and output, Line crossing detection,intrusion detection,region entrance detection,region exiting detection,audio exception detection, alimentare: 12VDC, PoE+, protectie: IP66, dimensiuni: 311.5 mm × 223.5 mm × 156 mm , greutate: 1.37kg, temperatura de functionare: -30 °C to 50 °C.
Camera de supraveghere IP TandemVu 4MP+4MP 4X POE PTZ Hikvision
53 în stoc
1.479,00 lei 3.389,98 lei
53 în stoc
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | PTZ |
| Greutate | 1.37 kg |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Frame rate | 25/30 fps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Zoom optic: | 4x |
| Rezolutii | 2560 × 1440 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Zoom digital | 16x |
| Day/Night Switch | Day, night, auto, scheduled-switch |
| Temperatura de functionare | -30 – +50° C |
| Lentila | FixaVariofocala |
| Day& Night | ICR |
| Tip: | BulletPTZ |
| Rezolutie video | 4 + 4 MP |
| PoE | PoE+ |
| Dimensiuni | 311.5 × 223.5 × 156 mm |
| Setari Imagine | Sharpness, saturation, brightness, contrast |
| Iluminare min | Color: 0.01 Lux @ (F1.5, AGC ON), B/W: 0.005Lux @ (F1.5, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Distanta iluminare IR | PTZ: 40mBullet: 30m |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265, H.264, MJPEGCompresie audio: G.711, G.722.1, G.726, MP2L2, PCM, MP3, AAC |
| Distanta Focala | PTZ: 2.8 mmBullet: 2.8 – 12 mm |
| Diafragma | PTZ: F1.6Bullet: F1.5 – F2.9 |
| Functii speciale | Mirror, watermark, IP address filter, password protection |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/ CIFS),ANR, ANR |
| Protocoale suportate | TCP/IP, SMTP, RTSP, FTP, WebSockets, IGMP, WebSocket, Qos, RTCP, HTTPS, PPPoE, SNMP, NTP, RTP, UDP, DNS, HTTP, DHCP, Bonjour, 802.1x, IPv4/IPv6, DDNS, ICMP, UPnP |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.