Camera de supraveghere IP Speed Dome 4MP Hikvision DS-2DF8C425MHS-DEL, lentila varifocala: 5.9-147.5, iluminare: Color: 0.0004 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0.0001 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR: 300m, slot card memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB, alarma la evenimente: Motion detection, video tampering alarm, exception, alarm input and output, Line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, audio exception detection, unattended baggage detection, object removal detection, alimentare: 36 VDC ± 25%, max. 62 W,Hi-PoE,IP67, dimensiuni: Ø 267 mm × 430 mm, greutate: 10kg, temperatura de functionare: -40 °C to 70 °C
Camera de supraveghere IP Speed Dome 4MP Hikvision DS-2DF8C425MHS-DEL, lentila
Stoc epuizat
22.152,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Speed dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 10 kg |
| Obiectiv varifocal | 5.9-147.5mm |
| InfraRed | 300m |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Diafragma | F1.6 |
| Rezolutii | 4 MP |
| Lentila | Variofocala |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Rezolutie video | 2560 × 1440 pixeli |
| Zoom digital | 16x |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, and white balance adjustable by client software or web browser |
| Zoom optic: | 25x |
| PoE | Hi-PoE |
| Distanta Focala | 5.9 – 147.5 mm |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Audio bit rate | 32 – 192 Kbps |
| Tip: | Dome PTZ |
| Distanta iluminare IR | 300 m |
| Carcasa | IP67IK10TVS 6K V |
| Alimentare | 36 VDC |
| Putere Consumata | 62 W Max. |
| Temperatura de functionare | -40 – +70° C |
| Dimensiuni | 267 x 267 × 430 mm |
| Senzor imagine | 2x 1/1.8inch Progressive Scan CMOS |
| Iluminare min | Color: 0.0004 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0.0001 Lux @ (F1.6, AGC ON),0 Lux with IR |
| Functii speciale | Supports detecting, tracking, capturing, grading, selecting of face in motion, and outputs the best face picture |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR) |
| Porturi | Slot microSD/microSDHC/microSDXC card, pana 256 GB |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1X, QoS, FTP, TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, UDP, Bonjour, NTP |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.