Camera de supraveghere IP Speed Dome 2MP HiWatch HWP-N4225IH-DE(H), lentila varifocala: 4.8-120mm, iluminare min: Color: 0.005 Lux @(F1.6, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @(F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR 100m, interfata audio: 1/1, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 256GB, alarma la evenimente: Motion Detection, Video Tampering Detection, Exception Detection, Intrusion Detection, Line Crossing Detection, Region Entrance Detection, Region Exiting Detection, Unattended Baggage Detection, Object Removal Detection, alimentare: 12 VDC, 2.0 A and PoE (802.3at), 42.5 to 57 VDC, 0.6 A, class4 Max. 18 W (IR light 6 W Max.), protectie: IP66, dimensiuni: Ø 165.9 mm × 290 mm, greutate: 2.5kg, temperatura de functionare: -30 °C to 65 °C.
Camera de supraveghere IP Speed Dome 2MP HiWatch HWP-N4225IH-DE(H), lentila
Stoc epuizat
1.887,00 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Speed dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 100m |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 4.8-120mm |
| Greutate | 2.50 Kg |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Lentila | Varifocala |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Day& Night | IR cut filter |
| Tip: | PTZ |
| Putere Consumata | Maxim 18 W |
| Dimensiuni | 165.9 x 165.9 x 290 mm |
| Distanta iluminare IR | 100 m |
| Zoom digital | 16x |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Distanta Focala | 4.8 – 120 mm |
| Zoom optic: | 25x |
| PoE | Da802.3at |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @(F1.6, AGC ON)B/W: 0.001 Lux @(F1.6, AGC ON)0 Lux with IR |
| Compresia Datelor | Video Compression: H.265+/H.265/H.264+/H.264Audio compression: G.711alaw/G.711ulaw/G.722/G.726/MP2L2/PCM |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 Kbps to 160 Kbps (MP2L2) |
| Diafragma | F1.6 – F3.5 |
| Functii speciale | HLC/BLC/3D DNR/Defog/EIS/Regional Exposure/Regional Focus |
| Network Storage | Card microSD de pana la 256 GB (cardul nu este inclus)NAS (NPS, SMB/ CIPS), ANR |
| Porturi | 1x audio in1x audio out |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.