Camera de supraveghere IP Dome 6MP Hikvision DS-2CD2166G2-ISU(2.8MM) (C)/BK, lentila fixa: 2.8mm, iluminare min: Color: 0.003 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR 30m, microfon incorporat, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, Line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection (support alarm triggered by specified target types (human and vehicle)),Scene change detection, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.5 A, max. 6 W, Ø5.5 mm, protectie: IP67, dimensiuni: Ø121.4 mm × 92.2 mm, greutate: 440g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C, culoare: negru.
Camera de supraveghere IP Dome 6MP Hikvision DS-2CD2166G2-ISU(2.8MM) (C)/BK, lentila
Stoc epuizat
816,99 lei 2.188,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 6MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip: | Dome |
| Carcasa | Plastic + Aliaj AluminiuIP67 |
| Interior | Da |
| Rezolutie video | 3200 × 1800 pixeli |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Putere Consumata | 7.5 W Max. |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Dimensiuni | 121.4 x 121.4 × 92.2 mm |
| Greutate | 440 g |
| Senzor imagine | 1/2.4 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 6 MP |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Iluminare min | Color: 0.003 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Montura Lentila | Integrata |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, flash log, password reset via email, pixel counter, anti-flicker |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported |
| Porturi | 1 x alarm in1 x alarm out1 x audio in1 x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 512GB |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.