Camera de supraveghere IP Dome 2MP Smart Hybrid Light Hikvision DS-2CD1123G2-LIUF(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR 30m, microfon incorporat, slot card de memorie: alarma microSD/microSDHC/microSDXC card pana la 512 GB, alarma la evenimente: motion detection, video tampering, scene change detection, face capture, line crossing, intrusion, region entrance, region exiting, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.5 A, max. 6 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 7.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø121.4 mm × 97.7 mm, greutate: 550g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Dome 2MP Smart Hybrid Light Hikvision
17 în stoc
341,99 lei 782,99 lei
17 în stoc
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Montura Lentila | M12 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Frame rate | 25/30 fps |
| Greutate | 550 g |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Senzor imagine | 1/2.9 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 1920 × 1080 pixeli |
| Porturi | 1 x microSD / SDHC / SDXC Card, pana la 512GB |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711 ulaw)/64 Kbps (G.711 alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67IK08 |
| Dimensiuni | 121.4 x 121.4 × 97.7 mm |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, IPv4, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Audio | Da, mono sound |
| Putere Consumata | Max. 7.5 W |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.