Camera de supraveghere IP Dome 2MP HiWatch Hikvision HWI-D129HA(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.001 Lux @(F1.0, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba: 30m, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.4 A, max. 5 W, Ø5.5 mm, protectie: IP67, dimensiuni: Ø121.5 mm × 97.6 mm, greutate: 500g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Dome 2MP HiWatch Hikvision HWI-D129HA(2.8MM), lentila
Stoc epuizat
421,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 500 g |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Montura Lentila | M12 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Iluminare min | Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Day& Night | 24/7 color imaging |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| PoE | 802.3af, Class 3 |
| Dimensiuni | 150 × 150 × 141 mm |
| Carcasa | Aliaj aluminiu + PlasticIP67 + IK08 |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.