Camera de supraveghere IP Bullet LPR 2MP Milesight MS-C2964-RFLPE/M, lentila varifocala: 2.7-13.5mm, iluminare min: Color: 0.005Lux@F1.4 B/W:0Lux cu cu lumina alba: 65m, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, StandardWiegand26-bit, slot card de memorie: microSD/SDHC/SDXC maxim 1TB, alarma la evenimente: Black/WhiteList, MotionDetection, NetworkDisconnection, ExternalInput, AudioAlarm, FTPUpload, SMTPUpload, SDCardRecord, ExternalOutput, SIPPhone, HTTPNotification, etc, alimentare: 6WMAX 24WMAX(pentru lumina alba LED), protectie: IP67, dimensiuni: 320mmX134mmX126mm, greutate: 2075g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet LPR 2MP Milesight MS-C2964-RFLPE/M, lentila
Stoc epuizat
3.927,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | 2.7-13.5MM |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| PoE | Da |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Tip: | IP Bullet |
| Exterior | Da |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Lentila | Varifocala |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Carcasa | IP67IK10 |
| Network Storage | NAS(Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Montura Lentila | M14 |
| Diafragma | F1.4 |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Iluminare min | Color: 0.005Lux@F1.4B/W: 0Lux cu IR |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL, TLS 1.2 |
| Interfata comunicare | 1 x RJ45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | CMOSDimensiune: 1/2.8 inch |
| Alimentare | PoE (802.3af) / DC 12V ± 10% |
| Putere Consumata | 6 W max10 W max cu IR |
| Temperatura de functionare | -40°C – +60°C |
| Dimensiuni | 76 x 76 x 239.5 mm |
| Greutate | 825 g |
| Rezolutii | 60Hz: 60fps@(1920×1080, 1280×960, 1280×720, 704×576) |
| Setari Imagine | Luminozitate, Contrast, Saturație, Claritate |
| Compresia Datelor | H.265+, H.265(HEVC), H.264+, H.264, MJPEG |
| Video bit rate | 16 Kbps – 16 Mbps (CBR/VBR Adjustable) |
| Audio bit rate | 16 – 256 kbps |
| Distanta Focala | 2.7 mm –13.5 mm |
| Porturi | Card Micro SD (pana la 1 TB) |
| Alarm Trigger: | Listă neagră/albă, Detectare mișcare, Deconectare rețea, Intrare externă, Alarmă audio, etc. |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.