Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2T87G2P-LSU/SL(4MM) (C), lentila fixa: 4mm, iluminare: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux cu lumina alba: 40m, microfon si difuzor incorporat, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),alarm input and output,flashing alarm light output, audible alarm output, exception, scene change detection, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.88 A, max. 10.5 W,Ø5.5 mm coaxial power plug, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, 36 V to 57 V, 0.35 A to 0.22 A, max. 12.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: 118.6 mm × 105.1 mm × 305.4 mm, greutate: 1420g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2T87G2P-LSU/SL(4MM) (C), lentila
33 în stoc
2.011,00 lei 4.962,98 lei
33 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Rezolutii | 8 MP |
| Frame rate | 20 fps |
| Tip: | Bullet |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Diafragma | F1.0 |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporat |
| Montura Lentila | M16 |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Iluminare min | Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light |
| Rezolutie video | 5120 x 1440 pixeli |
| Putere Consumata | Maxim 10.5 W |
| Dimensiuni | 118.6 × 105.1 × 305.4 mm |
| Greutate | 1420 g |
| Senzor imagine | 2x 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Functii speciale | Anti-flicker, heartbeat, password reset via email, password protection, one-key resetFlashing Light |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.