Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2T86G2H-2I(4MM) (EF), lentila fixa 4mm, iluminare min: Color: 0.0008 Lux @ (F1.0, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR 60m, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: motion detection, video tampering, scene change detection, face capture, line crossing, intrusion, region entrance, region exiting, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.7 A, max. 8.5 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 9.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: 286.7 mm × 93.3 mm × 91.2 mm, greutate: 1180g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2T86G2H-2I(4MM) (EF), lentila
65 în stoc
1.373,99 lei 3.147,98 lei
65 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 60m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Distanta iluminare IR | 60 m |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Rezolutie video | 8 Mp |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Day& Night | IR cut filter |
| Tip: | Turret |
| Montura Lentila | M16 |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR) |
| Dimensiuni | 286.7 × 93.3 × 91.2 mm |
| PoE | Da, IEEE 802.3af, Class 3 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEG |
| Rezolutii | 3840 × 2160 pixeli, 3200 × 1800 pixeli, 2688 × 1520 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Greutate | 1180 g |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.