Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2686G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila varifocala: 2.8-12mm, iluminare: Color: 0.0008 Lux @ (F1.2, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 60m, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, scene change detection, alimentare: 12 VDC ± 25%, 1.21 A, max. 14.5 W,Ø5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: 298 mm × 97.9 mm × 95.7 mm, greutate: 1475g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2686G2HT- IZS(2.8-12MM)(EF), lentila
9 în stoc
2.138,99 lei 4.901,99 lei
9 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 60m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Day& Night | IR cut filter |
| Montura Lentila | Integrata |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Rezolutii | 8 MP |
| Distanta iluminare IR | 60 m |
| Tip: | Bullet |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Lentila | Variofocala |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/16 Kbps to 64 Kbps (AAC-LC)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Diafragma | F1.2 |
| Dimensiuni | 298 × 97.9 × 95.7 mm |
| PoE | IEEE 802.3at, Class 4 |
| Greutate | 1475 g |
| Iluminare min | Color: 0.0008 Lux @ (F1.2, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR) |
| Porturi | Slot microSD/microSDHC/microSDXC pana la 512GB1x alarm in1x alarm out |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.