Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU(2.8MM) (EF), lentila fixa: 2.8mm, iluminare: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux cu lumina alba: 40m, microfon incorporat, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.58 A, max. 7 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 8.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø74.4 mm × 179.2 mm, greutate: 525g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU(2.8MM) (EF), lentila
19 în stoc
1.385,99 lei 3.420,98 lei
19 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Alimentare | 12 VDC |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Rezolutii | 8 MP |
| Tip: | Bullet |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps |
| PoE | 802.3af |
| Temperatura de functionare | -30 – 60 grade C |
| Altele | Buton resetare |
| Frame rate | 30fps max |
| Diafragma | F1.0 |
| Functii speciale | Smart Supplement LightBLCHLCWDR3D DNRSNR |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Porturi | Slot microSD pana la 512GB |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Audio bit rate | 8 Kbps – 320 Kbps |
| Montura Lentila | M16 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Putere Consumata | maxim 8.5 W |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch CMOS |
| Setari Imagine | Rotate mode,saturation,brightness,contrast,sharpness,gain,white balance,adjustable by client software or web browser |
| Iluminare min | Color: 0.0005 Lux; 0 Lux cu iluminare |
| Dimensiuni | 74.4 x 74.4 x 179.2 mm |
| Greutate | 525 g |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.