Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DDS-2CD2687G2HT- LIZS(2.8-12MM)(EF), lentila varifocala: 2.8-12mm, iluminare: Color: 0.0008 Lux @ (F1.2, AGC ON),0 Lux cu lumina alba: 60m, IR: 60m, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection (support alarm triggered by specified target types (human and vehicle)), scene change detection alimentare: 12 VDC ± 25%, 1.21 A, max. 14.5 W,Ø5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: 298 mm × 97.9 mm × 95.7 mm , greutate: 1085g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DDS-2CD2687G2HT- LIZS(2.8-12MM)(EF), lentila
Stoc epuizat
2.065,99 lei 5.097,98 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 60m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Audio | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Day& Night | IR cut filter |
| Montura Lentila | Integrata |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Porturi | 1 x alarm in1 x alarm out1 x audio in1 x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 512GB |
| Rezolutie video | 3840 × 2160 pixeli |
| Rezolutii | 8 MP |
| Distanta iluminare IR | 60 m |
| Tip: | Bullet |
| Lentila | Variofocala |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/16 Kbps to 64 Kbps (AAC-LC)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3) |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, password reset via email, pixel counter, anti-banding |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Diafragma | F1.2 |
| Carcasa | MetalIP67 + IK10 |
| Greutate | 1085 g |
| Dimensiuni | 298 × 97.9 × 95.7 mm |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR) |
| Iluminare min | Color: 0.0028 Lux @ (F1.2, AGC ON),0 Lux with light |
| PoE | DaIEEE 802.3at, Class 4 |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm, exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.