Camera de supraveghere IP Bullet 6MP Hikvision DS-2CD2T66G2H-4I(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 80m, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.83 A, max. 10 W, Ø5.5 mm coaxial power plug, reverse polarity protection, protectie: IP67, dimensiuni: 286.7 mm × 93.3 mm × 91.2 mm, greutate: 1120g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 6MP Hikvision DS-2CD2T66G2H-4I(2.8MM), lentila fixa
38 în stoc
1.099,99 lei 2.521,99 lei
38 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 80m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | No |
| Rezoluție cameră | HD 6MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Password protection | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Protection features | Dust resistant, Water resistant |
| Ethernet LAN | Yes |
| Tilt angle range | 0 – 90° |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| IP address filtering | Yes |
| Languages support | Multi |
| Angle of rotation | 360° |
| Number of users | 32 user(s) |
| Networking standards | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af |
| HTTPS encryption | Yes |
| Mounting type | Wall/Pole |
| Pan range | 0 – 360° |
| Night vision | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Privacy masking | Yes |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Active tampering alarm | Yes |
| DC output voltage | 12 |
| Form factor | Bullet |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Day/night mode | Yes |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction | Yes |
| Image quality adjustment | Contrast, Saturation, Sharpness |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Housing material | Metal |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| BLUETOOTH | No |
| Weight | 1.12 kg |
| Package width | 156 mm |
| Package height | 155 mm |
| Package weight | 1.8 kg |
| Storage temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Power consumption (max) | 10 W |
| Power source type | DC, PoE |
| Package depth | 386 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Human and vehicle targets classification | Yes |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Region of Interest (ROI) encoding | Yes |
| Mirror | Yes |
| Digest authentication | Yes |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| Password reset via email | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Digital watermark | Yes |
| Lens mount interface | M12 |
| Lens viewing angle, vertical | 60° |
| Dynamic range | 120 dB |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 52 dB |
| User access level | Administrator, Operator, User |
| Night vision distance | 80 m |
| Video compression formats | H.264, H.264+, H.265, H.265+, M-JPEG |
| Power consumption (Power over Ethernet (PoE)) | 12.5 W |
| Maximum aperture number | 1 |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.4 mm (1 / 2.4) |
| Observe distance | 25 m |
| Recognize distance | 12 m |
| Identify distance | 6 m |
| Detect distance | 64 m |
| Number of simultaneous live view channels | 6 channels |
| Pixel counter | Yes |
| Audit log | Yes |
| Width | 93.3 mm |
| Height | 91.2 mm |
| Maximum resolution | 3200 x 1800 pixels |
| Supported graphics resolutions | 640 x 360, 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 2688 x 1520, 3200 x 1800 |
| Lens viewing angle, horizontal | 114.8° |
| Lens viewing angle, diagonal | 143.5° |
| Camera shutter speed | 1/3 s – 1/100000 |
| Total megapixels | 6 MP |
| Bit rate | 32kbps ~ 16Mbps |
| Security algorithms | EAP-LEAP, EAP-MD5, EAP-TLS, TLS |
| Storage relative humidity (H-H) | 9 – 95% |
| Depth | 286.7 mm |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.