Camera de supraveghere IP Bullet 6MP Hikvision DS-2CD2T66G2-2I(2.8MM) (C)/BK, lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.003 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR 60m, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, Line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection (support alarm triggered by specified target types (human and vehicle)),Scene change detection, alimentare: 12 VDC, 0.63 A, max. 7.5 W, Ø5.5 mm, protectie: IP67, dimensiuni: Ø105 mm × 290 mm, greutate: 1085g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C, culoare: negru.
Camera de supraveghere IP Bullet 6MP Hikvision DS-2CD2T66G2-2I(2.8MM) (C)/BK, lentila
Stoc epuizat
860,99 lei 2.201,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 60m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 6MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Rezolutie video | 3200 × 1800 pixeli |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Senzor imagine | 1/2.4 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 6 MP |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Iluminare min | Color: 0.003 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Day& Night | IR cut filter |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, flash log, password reset via email, pixel counter, anti-flicker |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Distanta iluminare IR | 60 m |
| Carcasa | IP67 |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip: | Bullet |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| PoE | DaIEEE 802.3af |
| Greutate | 1085 g |
| Putere Consumata | 12 W max. |
| Dimensiuni | 105 x 105 × 290 mm |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.