Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2XS2T41G1- ID/4G/C05S07(4MM) cu panou solar, lentila fixa: 4mm, iluminare: B/W: 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 30m, microfon si difuzor incorporat, slot card de memorie: Micro SIM, alarma la evenimente: Motion detection,video tampering alarm,network disconnected,IP address conflict,illegal login,HDD full,HDD error, alimentare: 1.85 W (4G working), Power supply interface: Ø5.5 mm coaxial power plug, Extened solar panel: Ø5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: 213.7 mm × 292.4 mm × 188.7 mm, greutate: 1.42kg, temperatura de functionare: 0 °C to 50 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2XS2T41G1- ID/4G/C05S07(4MM) cu
13 în stoc
1.243,99 lei 2.599,00 lei
13 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 1.42 kg |
| Frame rate | 15 fps |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Rezolutii | 4 MP |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip: | Bullet |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporat |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Putere Consumata | maxim 7 W |
| Carcasa | PlasticIP67 |
| Temperatura de functionare | 0 °C – 50 °C |
| Dimensiuni | 213.7 × 292.4 × 188.7 mm |
| Altele | Incarcare solara4G (LTE-TDD/LTE-FDD/TD-SCDMA) |
| Iluminare min | B/W: 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Diafragma | F1.28 |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, flash log |
| Network Storage | Auto Network Replenishment (ANR) |
| Alarm Trigger: | Motion detection, video tampering alarm, network disconnected, IP address conflict, illegal login, HDD full, HDD error |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.