Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD1047G2-L(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux cu lumina alba: 30m, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 256GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.4 A, max. 5 W,Ø5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: Ø76.6 mm × 164.4 mm, greutate: 410g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD1047G2-L(2.8MM), lentila fixa
100 în stoc
550,99 lei 1.261,99 lei
100 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Rezolutii | 4 MP |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip: | Bullet |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Frame rate | 25 fps max. |
| Iluminare min | Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light |
| Rezolutie video | 2560 × 1440 pixeli |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Greutate | 410 g |
| Day& Night | 24/7 color imaging |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Carcasa | Aliaj aluminiuIP67 |
| PoE | 802.3af, Class 3 |
| Dimensiuni | 76.6 x 76.6 × 164.4 mm |
| Porturi | 1 x Slot MicroSD/SDHC/SDXC pana la 256GB |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.