Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD1041G0-I(2.8MM), lentila fixa: 2.8mm, iluminare: Color: 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), B/W: 0 Lux cu IR: 30m, alarma la evenimente: Motion detection, video tampering alarm, exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.4 A, max. 5 W, Ø 5.5 mm coaxial power plug, PoE: 802.3af, Class 3, 36 V to 57 V, 0.2 A to 0.15 A, max. 6.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: 170.8 mm × 66 mm × 69.1 mm, greutate: 270g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD1041G0-I(2.8MM), lentila fixa:
Producator:
Hikvision
Disponibilitate:
100 în stoc
264,99 lei 552,99 lei
100 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 520 g |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Frame rate | 20 fps |
| Rezolutii | 4 MP |
| Tip: | Bullet |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| PoE | PoE (802.3af) |
| Temperatura de functionare | -30°C – +60°C |
| Dimensiuni | 110.8 x 84.7 mm |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Iluminare min | Color: 0.01 Lux (F2.0 AGC ON) 0 Lux cu IR pornit |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG Dual-stream |
| Functii speciale | WDR: 120 dB |
| Putere Consumata | 6.5 W |
| Rezolutie video | 2560 × 1920 pixeli |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.