Camera de supraveghere Hikvision IP Dome DS-2CD2123G2-IS 2.8mm D; 2MP; carcasa camera metal; 1/2.8″ Progressive Scan CMOS; 1920 × 1080@30fps; Color: 0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.028 Lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux with IR; lentila: 2.8mm, distanta IR: 30m; triple stream; compresie: H.265+, H.265, H.264+, H.264; 120dB Wide Dynamic Range/ BLC/3D DNR/HLC/ROI, detectie intrusi, depasire linie virtuala si detectie faciala; suporta Micro SD/SDHC/SDXC card pana la 128G; 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port;Audio: 1In/1out, G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM; Alarm: 1in/1out; Alimentare:12 VDC & PoE (802.3af, class 3); IP67, IK10; Temperatura de functionare: -30 °C la +60 °C; Dimensiuni: Ø110.8 mm × 84.7 mm; Greutate: 530 g.
Camera de supraveghere Hikvision IP Dome DS-2CD2123G2-IS 2.8mm D; 2MP;
Stoc epuizat
538,99 lei 1.213,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 570 g |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Montura Lentila | M12 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| PoE | Da802.3 af |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, Websocket, Websockets |
| Putere Consumata | Maxim 7.5 W |
| Carcasa | Aluminiu + PlasticIP67IK10 |
| Functii speciale | Anti-flicker, heartbeat, mirror, privacy mask, password reset via email, pixel counter |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.