Camera de supraveghere Hikvision IP Bullet 4G cu panou solar DS- 2XS6A87G1-LS/C36S80 2.8mm, panou solar 80W,transmisie LTE-TDD/LTE- FDD/WCDMA/GSM 4G wireless network, baterie litiu reincarcabila 360 WH (90 WH for each battery),rezolutie: 8 MP@ 15fps, iluminare Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), B/W: 0 Lux with white,lentil fixa 2.8mm, distanta Lumina alba: 30metri, 120 dB true WDR/BLC/HLC/3D DNR, interfata RJ45 10M/100M self-adaptive, slot micro SD pana la 256GB, Smart feature: monitoring;the farms, electric power cables, water and river system, oil pipelines and key forest area, Line crossing detection, Intrusion detection, Region entrance detection, Region exiting detection, Unattended baggage detection, Object removal detection, The smart events are only supported under full power mode. Temperature de functionare: – 20 °C to 60 °C, dimensiuni: 829.9 × 696.3 × 760 mm,greutate Approx. 25.4 kg.
Camera de supraveghere Hikvision IP Bullet 4G cu panou solar
Stoc epuizat
27.582,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Rezolutii | 8 MP |
| Tip: | Bullet |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Diafragma | F1.0 |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Frame rate | 15 fps max. |
| Putere Consumata | Maxim 3.2 W |
| Temperatura de functionare | -20 °C – +60 °C |
| Dimensiuni | 882.6 × 706.3 × 760 mm |
| Greutate | 30.20 kg |
| Altele | Alimentare prin panoul solar 80WRetea 4G LTEBaterie litiu reincarcabila 360 WH |
| Senzor imagine | 1/1.2 inch Progressive Scan CMOS |
| Iluminare min | Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), B/W: 0 Lux with white light |
| Montura Lentila | M22 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.264/H.265/MJPEG/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP,UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, WebSocket, WebSockets |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.