Camera de supraveghere Hikvision Hiwatch IP Dome HWI-D121H 2.8mm C 2MP,Image Sensor 1/2.7″ Progressive Scan CMOS, Digital WDR,IR 30 M, IP67,temperatura de functionare :-30 °C to 60 °C, dimensiuni :186.3 mm × 71.4mm × 66.7 mm, greutate : 0.270 kg.
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Hikvision Hiwatch IP Dome HWI-D121H 2.8mm
Producator:
Hiwatch
Disponibilitate:
Stoc epuizat
342,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | HDTVI-TurboHD |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 400 g |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Montura Lentila | M12 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Diafragma | F2.0 |
| Putere Consumata | Maxim 5 W |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP |
| Compresia Datelor | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, AGC, white balance adjustable by client software or web browser |
| PoE | Da802.3af, Class 3 |
| Dimensiuni | 111 x 111 x 82.4 mm |
| Iluminare min | Color: 0.01 Lux @(F1.2, AGC ON), 0.028Lux @ (F2.0, AGC ON) |
| Functii speciale | BLC, 3D DNR, Anti-flicker, heartbeat, mirror, password protection, privacy mask, watermark |
| Alarm Trigger: | Motion detection, video tampering alarm, illegal login |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.