Camera de supraveghere Hikvision DS-2DE3A404IWG-E/W 4 × IR Wi-Fi Network PTZ Camera cu rezolutie de 4 MP (2560 x 1440);Zoom optic 4x, digital 16x;Performante ridicate in cazul luminii reduse datorita tehnologiei DarkFighter;WDR de 120 dB;IR 50m cu cut filter;Scanare patrulare: 8 zone, pana la 32 de presetari pentru fiecare zona;Utilizatori/gazde: pana la 32 de utilizatori. 3 niveluri de utilizare (administrator, operator si utilizator);Microfon si speaker integrat;Senzor: 1/2.8′ Progressive Scan CMOS Sensor,Dimensiuni: 179.3 mm 120.5 mm x 182 mm, Retea LAN: 1 RJ45 10 M/100 M port Ethernet auto- adaptiv;Distanta lumina alba: pana la 6 m;Detectie miscare recunoastere faciala depasire linie detectie intrus intrare/iesire perimetru bagaje lasate nesupravegheate inlaturarea obiectelor detectie excepti audio; Protocol WI-Fi: IEEE802.11b 802.11g 802.11n.
Camera de supraveghere Hikvision DS-2DE3A404IWG-E/W 4 × IR Wi-Fi
17 în stoc
1.447,99 lei 3.317,99 lei
17 în stoc
| Obiectiv fix | No |
|---|---|
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | Mini-Dome |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Rezolutii | 4 MP |
| Lentila | Variofocala |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Day& Night | IR cut filter |
| Zoom optic: | 4x |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporat |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Rezolutie video | 2560 × 1440 pixeli |
| Tip: | PTZ |
| Zoom digital | 16x |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 65 °C |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, and white balance adjustable by client software or web browser |
| Diafragma | F1.5 |
| Dimensiuni | 179.3 × 120.5 × 182 mm |
| Greutate | 1.125 kg |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 Kbps to 160 Kbps(MP2L2) |
| Putere Consumata | Maxim 16 W |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR)Slot Card microSD/SDHC/SDXC (pana la 256 GB) |
| Carcasa | ADC12 + PCIP66 |
| Wireless | DaWi-Fi (IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n), 2.4 GHz |
| PoE | DaPoE (802.3at) |
| Functii speciale | Multi-Target-Type Detection: Supports simultaneous detection and capture of human body, face and vehicle |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.