Camera de supraveghere Hikvision DS-2CD1083G2-LIUF(2.8MM);311324098 ; 8MP; Senzor:CMOS de scanare progresivă de 1/2,7″; Rezolutie:3840 × 2160; Iluminare: Culoare: 0,01 Lux @ (F2.0, AGC ON), alb/negru: 0Lux cu IR; Lnetila: 2.8MM FOV orizontal 113°, FOV vertical 62°, FOV diagonală 134°; Compresie video:H.265+;microfon incorporat, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, Evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types(human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.41 A, max. 5 W,Ø5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: 170.8 mm × 66 mm × 69.1 mm, greutate: 285g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere Hikvision DS-2CD1083G2-LIUF(2.8MM);311324098 ; 8MP; Senzor:CMOS de scanare
100 în stoc
549,99 lei 1.259,99 lei
100 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Frame rate | 15 fps |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Rezolutii | 8 MP |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip: | Bullet |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Alarm Trigger: | Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Senzor imagine | 1/2.7 inch Progressive Scan CMOS |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Diafragma | F2.0 |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Temperatura de functionare | -30°C – +60°C |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Putere Consumata | 6.5 W |
| Dimensiuni | 170.8 × 66 × 69.1 mm |
| Greutate | 285 g |
| Iluminare min | Color: 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Network Storage | Card MicroSD de pana la 512 GB (nu este inclus) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.