Camera de supraveghere EZVIZ HB8 2K + Panou solar F Rezolutie video: 2560 × 1440 Lentila fixa: 4mm Unghi de vizualizare: orizontal: 83°, vertical: 44°, diagonal 100° Distanta iluminator IR: 15 m Compresie video: H.265 / H.264 Detectare inteligentă a mişcării umane Frecventa: 2,4 GHz ~ 2,4835 GHz Stocare eMMC de 32 GB încorporată Temperatura de functionare: -20°C pana la +50°C Alimentare: c.c. 5V/2A Capacitate baterie: 10400 mAh Dimensiuni: 183 × 116 × 166 mm Greutate: 803g Tensiune alimentara panou solar: 6,36 V±5% Max. putere: 4,2 W IP65 Temperatura de functionare: -20~60~60 (-4~140), umiditate 90% sau mai puțin Dimensiuni: 216,25 × 149,58 × 2,4 mm Greutate: 2165g
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere EZVIZ HB8 2K + Panou solar F
Producator:
Ezviz
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.023,99 lei 1.130,99 lei
Stoc epuizat
| Obiectiv fix | 4mm |
|---|---|
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Rezoluție cameră | HD 3MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | PTZ |
| InfraRed | 15m |
| USB Port | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Password protection | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Screws included | Yes |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1080p, 1440p |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Mounting type | Ceiling |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Built-in light | Yes |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Built-in siren | Yes |
| DC output voltage | 5 |
| Day/night mode | Yes |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Night vision distance | 15 m |
| DC output current | 2 A |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Form factor | Spherical |
| Channel bandwidth | 20 MHz |
| Video recording | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Quick start guide | Yes |
| Noise reduction | Yes |
| Cables included | USB |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Height | 166 mm |
| Product colour | White |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Sustainability compliance | Yes |
| Manual | Yes |
| Rechargeable battery | Yes |
| BLUETOOTH | No |
| Frequency band | 2.4 – 2.4835 GHz |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Package weight | 1.06 kg |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 50 °C |
| Package width | 216 mm |
| Width | 116 mm |
| Compliance certificates | CE, REACH, RoHS, WEEE |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Power consumption (max) | 10 W |
| Audio system | 2-way |
| Package depth | 145 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Total megapixels | 4 MP |
| Package height | 203 mm |
| Lens viewing angle, diagonal | 100° |
| Depth | 183 mm |
| Weight | 803 g |
| Number of cameras | 1 |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Wi-Fi data rate (max) | 150 Mbit/s |
| Bit rate | 2 Mbps |
| Anti-flicker | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Digital watermark | Yes |
| Drilling template included | Yes |
| Cloud services supported | EZVIZ Cloud |
| Power source type | Battery, DC, Solar |
| Lens viewing angle, horizontal | 83° |
| Lens viewing angle, vertical | 44° |
| Battery capacity | 10400 mAh |
| Tilt angle range | -65 – 65° |
| Pan range | 0 – 340° |
| Adjustment shutter speed | Auto |
| Focus adjustment | 1.6 |
| eMMC capacity | 32 GB |
| Producator | EZVIZ |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.