Camera de supraveghere EZVIZ EB5 4K Rezolutie video: 3840 × 2160 Lentila fixa: 2.8mm Unghi de vizualizare: orizontal: 113°, vertical: 60°, diagonal 135° Distanta iluminator IR: 15 m Compresie video: H.265 / H.264 Detectarea formei umane alimentate cu AI, detectarea formei vehiculului alimentat de AI Frecventa: 2,4 GHz ~ 2,4835 GHz Slot microSD (până la 512 G) Temperatura de functionare: -20°C pana la +50°C Alimentare: c.c. 5V/2A Capacitate baterie: 10400 mAh Dimensiuni: 166 × 103 × 54 mm Greutate: 466g
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere EZVIZ EB5 4K Rezolutie video: 3840 ×
Producator:
Ezviz
Disponibilitate:
Stoc epuizat
995,99 lei
Stoc epuizat
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| InfraRed | 15m |
| Format cameră | N/A |
| Password protection | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Battery included | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Screws included | Yes |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Virtual assistant | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Form factor | Bullet |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| DC output voltage | 5 |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Night vision distance | 15 m |
| DC output current | 2 A |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Remote viewing | Yes |
| Channel bandwidth | 20 MHz |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Width | 166 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Manual | Yes |
| Height | 54 mm |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 50 °C |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Package depth | 167 mm |
| Package height | 64 mm |
| Package width | 227 mm |
| Power consumption (max) | 10 W |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Audio system | 2-way |
| Power source type | Battery, Solar |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Depth | 103 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Total megapixels | 8 MP |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Vehicle detection |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Anti-flicker | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Digital watermark | Yes |
| Drilling template included | Yes |
| Lens viewing angle, vertical | 60° |
| Minimum illumination | 0.01 lx |
| Bit rate | 4 Mbps |
| Colour night vision distance | 15 m |
| Battery capacity | 10400 mAh |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-Personal |
| Certification | CE / REACH / WEEE / RoHS |
| Lens viewing angle, horizontal | 113° |
| Lens viewing angle, diagonal | 135° |
| Battery life (max) | 4320 h |
| Weight | 466 g |
| Package weight | 822 g |
| Producator | EZVIZ |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.