Camera de supraveghere AI 42X Speed Dome Network MS-C5341-X42PE, 5MP, Senzor: 1/2.8″ Progressive Scan CMOS; Rezolutie: 2592×1944; Iluminare Color: 0.008Lux@F1.8, B/W: 0Lux with IR on; Lentila varifocala: 7-300mm, H43°~H2°/D53°~D2°/V33°~V1°; Distanta IR: 300m; Compresie Video: H.265 +/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG; Slot Card: microSD/SDHC/SDXC Card Local Storage, up to 256G; Interfata retea: 1*RJ45 10M/100M Ethernet Port; Alimentare: PoE (802.3at) / AC 24V/3A±10%; Compatibilitate: ONVIF Profile G & Q & S & T, API; Temperatura de functionare: -40℃~60℃; Clasa protectie: IP66; IK10; Motion Detection, Network Disconnection, External Input, Audio Alarm, etc.; Dimensiuni: Φ205mmX308mm; Greutate: 4kg.
Camera de supraveghere AI 42X Speed Dome Network MS-C5341-X42PE, 5MP,
Stoc epuizat
12.614,00 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Speed dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| Rezoluție cameră | HD 5MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| InfraRed | 300m |
| Obiectiv varifocal | 7-300mm |
| Audio | Da |
| Greutate | 4 kg |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Exterior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Lentila | Variofocala |
| Temperatura de functionare | -40 – +60° C |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutie video | 5 MP |
| Network Storage | NAS(Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Day/Night Switch | Day/Night/Auto/Customize/Schedule |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/AAC/G.722/G.726 |
| Audio bit rate | 16 – 256 kbps |
| Zoom digital | 16x |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL, TLS 1.2 |
| PoE | DaIEEE 802.3at |
| Video bit rate | 16 Kbps – 16 Mbps |
| Alarm Trigger: | Motion Detection, Network Disconnection, External Input, Audio Alarm, etc. |
| Tip: | Speed Dome |
| Distanta iluminare IR | 300 m |
| Alimentare | AC 24V/3A |
| Putere Consumata | 28 W max. (cu IR pornit) |
| Dimensiuni | 205 x 205 x 308 mm |
| Rezolutii | 2592 x 1944 pixeli, 2592 x 1520 pixeli |
| Frame rate | 25 – 60 fps max. |
| Iluminare min | Color: 0.008Lux@F1.8, B/W: 0Lux with IR on |
| Distanta Focala | 7 – 300 m |
| Diafragma | F1.8 – F6.5 |
| Zoom optic: | 42x |
| Porturi | 4 x alarm in2 x alarm out1 x audio in1 x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 1TBSuport RS485 |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.