35 Series 3 MP IR Fixed Bullet, 2.8mm, POE,Image sensor -1/2.7″ CMOS, IR Distance 40m, WDR-120db, Micro SD support (up to 256GB), Onvif Profile G/S/T,H.265 HEVC, IP66 , UL , Event Type -Video motion detection/Recording Notification , Operating Temp -40°C ~ 60°C, COO- Vietnam
35 Series 3 MP IR Fixed Bullet, 2.8mm, POE,Image sensor
Stoc epuizat
1.479,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 3MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| PoE | Da |
| Greutate | 0.7 kg |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Tip: | Bullet |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Temperatura de functionare | -40 °C – 60 °C |
| Senzor imagine | 1/2.7 inch Progressive Scan CMOS |
| Carcasa | Aluminiu + PlasticIP66 |
| Dimensiuni | 87 x 87 x 196.5 mm |
| Day/Night Switch | Auto (ICR) / Color / BW |
| Functii speciale | 2D Noise Reduction3D Noise ReductionAutomatic White BalanceBack Light Compensation (BLC)Gain ControlHighlight Compensation (HLC)Motion DetectionRegion of InterestWide Dynamic Range |
| Network Storage | Micro SD (pana la 256 GB) |
| Protocoale suportate | IPv4, IPv6, TCP / IP, HTTP, HTTPS, UPnP, RTSP / RTP / RTCP, IGMP / Multicast, SMTP, DHCP, NTP, DNS, DDNS, QoS, SNMP, 802.1X, UDP, ICMP, ARP, TLS |
| Putere Consumata | 5.5 W |
| Rezolutii | 3 MP |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265 HEVC/H.264/MJPEG, Smart Codec |
| Video bit rate | 100K – 6Mbps |
| Iluminare min | 0.005 Lux/F1.6 (Color,30 IRE), 0 Lux/F1.6 (IR ON) |
| Producator | Honeywell |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.