HP Adaptor DisplayPort To VGA, Greutate: 6g, Dimensiune: 20 cm
Cabluri video
Adaptor HP AS615AA, DisplayPort to VGA, negru
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
120,99 lei
Stoc epuizat
| Canal Ethernet | Nu |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| HP segment | Business |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Products per master (outer) case | 7 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 20 pc(s) |
| Conector 1 | DisplayPort |
| Conector 2 | VGA |
| Lungime Cablu | sub 1m |
| Connector 2 | VGA (D-Sub) |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Connector gender | Male/Female |
| Dimensions (WxDxH) | 200 |
| Weight (imperial) | 0.0454 kg (0.1 lbs) |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Country of origin | China |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Height | 200 mm |
| Weight | 60 g |
| Cable length | 0.2 m |
| Products per pallet | 1120 pc(s) |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Box contents | HP DisplayPort to VGA Adapter; documentation |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.