Cablu Lindy 7.5m USB 2.0 Type A to B Anthra Line
Cabluri periferice
Cablu transfer Lindy LY-36676, USB 2.0 Type A to B,
Producator:
Lindy
Disponibilitate:
Stoc epuizat
91,98 lei
Stoc epuizat
| Cable type | Round cable |
|---|---|
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Conductor material | Tinned copper |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Connector housing material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 | USB A |
| Connector shield material | Aluminium |
| Maximum data transfer rate | 0.48 Gbit/s |
| Cable diameter | 5 mm |
| Connector shielding | Yes |
| Connector material | Nickel |
| Contact material | Copper |
| Connector 2 | USB B |
| Nominal attenuation | 5.8db/km |
| Bend radius (min) | 1.6 cm |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 15.5 x 35 x 7.8 mm |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 11.8 x 35 x 10.2 mm |
| AWG wire size | 28/24 |
| Pentru | Alimentare, Transfer date |
| Lungime | peste 5.1 metri |
| Conector 1 | USB A |
| Conector 2 | USB B |
| Culoare | Alte culori |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Package type | Polybag |
| USB version | USB 2.0 |
| Certification | RoHS, REACH, UL |
| Cable length | 7.5 m |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.