Cablu Lindy 1.5m USB 3.2 Type-A to Type-C (tata – tata), Black Line, Supported Bandwidth: 20Gbps, 100W PD, negru
Cabluri periferice
Cablu Lindy 1.5m USB 3.2 Type-A to Type-C (tata –
Producator:
Lindy
Disponibilitate:
10 în stoc
97,99 lei 117,99 lei
10 în stoc
| Plug and Play | Yes |
|---|---|
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Maximum resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Cable type | Round cable |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Cable diameter | 4.5 mm |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Conductor material | Copper |
| Connector shielding | Yes |
| Maximum data transfer rate | 20 Gbit/s |
| Bend radius (min) | 4.5 cm |
| Pentru | Alimentare, Transfer date |
| Lungime | intre 1.1 si 3 metri |
| Conector 1 | USB C |
| Conector 2 | USB C |
| Culoare | Negru |
| Sustainability certificates | Global Recycled Standard (GRS) |
| AWG wire size | 24/32 |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 80 °C |
| Cable length | 1.5 m |
| Package type | Polybag |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 60 °C |
| USB version | USB 3.2 Gen 2×2 |
| Compliance certificates | RoHS, REACH, UL |
| Cable jacket material | Recycled Thermoplastic Elastomer (rTPE) |
| Nominal attenuation | -12. 2dB@5G, -18. 3dB@10G |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 30 x 11.9 x 6.93 mm |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.