Patchcord UTP RJ45-RJ45 Cat.6 0.5m gri,UTP-6-0.5-G, pachcord din cupru
Cabluri alimentare
Patchcord UTP RJ45-RJ45 Cat.6 0.5m gri,UTP-6-0.5-G, pachcord din cupru
Producator:
Other
Disponibilitate:
7 în stoc
7,99 lei
7 în stoc
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
|---|---|
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Cable standard | Cat6 |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Conector 1 | RJ 45 |
| Conector 2 | RJ 45 |
| Standard cablu | Cat6 |
| Lungime Cablu | sub 1 m |
| Culoare | Gri |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 120 mm |
| Product colour | Grey |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Depth | 110 mm |
| Package width | 120 mm |
| Cable length | 0.5 m |
| Package depth | 150 mm |
| Height | 20 mm |
| Package weight | 25 g |
| Weight | 11 g |
| Package height | 20 mm |
| Producator | OTHER |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.