Cabiner Space 19″ 9U, fixare pe perete, dezasamblat, 448x515x400, usa sticla cu blocare, otel 1.5mm, greutate maxima 100KG, negru
Cabinete metalice
Cabiner Space 19" 9U, fixare pe perete, dezasamblat, 448x515x400, usa
SKU: SPCW-9U-BK
Producator:
Spacer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
601,99 lei
Stoc epuizat
| Capacitate Rack: | 9U |
|---|---|
| Forma: | Perete |
| Culoare | Negru |
| Adacime | intre 10 si 500 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 1-10u |
| Rack capacity | 9U |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| Protectie cabinet | IP20 |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height | 448 mm |
| Wall mountable | Yes |
| Depth | 400 mm |
| Housing material | Tempered glass |
| Width | 515 mm |
| Producator | SPACER |
| Garantie | 12 |
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
0
0
0
0
Nu există recenzii încă.