Xiaomi 22.5W Power Bank 10000
Baterii portabile
Xiaomi 22.5W Power Bank 10000
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
114,99 lei
Stoc epuizat
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Charger compatibility | Universal |
| Charging source | USB |
| Battery capacity | 37 Wh |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Adjustable output voltage | Yes |
| USB Type-A output ports | 2 |
| Input interface | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 22.5 W |
| Fast charging technology | Quick Charge 3+ |
| Battery charge time (USB) | 4.5 h |
| Input current | 2.5 – 3 A |
| Output voltage | 5 – 12 V |
| Port 1 output current | 1.67 A |
| Port 2 output current | 1.67 A |
| Port 3 output current | 1.67 A |
| Numar device-uri: | 3 |
| Capacitate | pana in 10.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Product colour | Black, Blue |
| LED indicators | Yes |
| Housing material | Metal |
| Shape | Rectangle |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Depth | 153 mm |
| Width | 73.9 mm |
| Height | 147.8 mm |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.