POWER BANK Anker “Zolo” 20.000 mAh, 30W cablu USB-C incorporat, 1 x USB-C, 1 x USB-A, afisaj LED, 350g, negru, “A1689H11”
Baterii portabile
POWER BANK Anker "Zolo" 20.000 mAh, 30W cablu USB-C incorporat,
Producator:
Anker
Disponibilitate:
Stoc epuizat
171,99 lei
Stoc epuizat
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| Wireless charging | Yes |
| Input voltage | 12 V |
| Charger compatibility | Universal |
| Output current | 3 A |
| Output voltage | 5 V |
| Charging source | USB |
| Port 1 output power | 30 W |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| MagSafe compatible | Yes |
| Built-in radio | No |
| USB Type-C connector | Yes |
| Input interface | USB Type-C |
| Battery capacity | 20000 mAh |
| Total output power | 15 W |
| Power bank & device charging at once | Yes |
| Numar device-uri: | 1 |
| Capacitate | intre 10.000 – 20.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-A + USB Type-C |
| Input current | 1.66 A |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 65 mm |
| Shape | Rectangle |
| Height | 25 mm |
| Width | 110 mm |
| Wireless charging power | 7.5 W |
| Producator | ANKER |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.