Baterie externa Baseus Qpow2, 10000mAh, 22.5W, 1 x USB; 1 x USB Type-C,1 x Lightning, total 3A, include cablu USB Type-C 0.3m, negru
Baterii portabile
Baterie externa Baseus Qpow2, 10000mAh, 22.5W, 1 x USB; 1
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
235,99 lei
Stoc epuizat
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Input current | 1.5 A |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Lightning connector | Yes |
| Input voltage | 12 V |
| Output voltage | 5 V |
| Output current | 2.4 A |
| Charging source | USB |
| Built-in radio | No |
| USB Type-C connector | Yes |
| Input interface | USB Type-C |
| USB Type-A output ports | 1 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 4 |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone |
| Power bank & device charging at once | Yes |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| USB Power Delivery up to | 22.5 W |
| Total output power | 22.5 W |
| Numar device-uri: | 3 |
| Capacitate | pana in 10.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | Micro-USB + USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Built-in display | Yes |
| Height | 25.4 mm |
| Shape | Rectangle |
| Display type | LED |
| Weight | 241 g |
| Depth | 71.1 mm |
| Power protection features | Over current, Overcharge, Overdischarge, Overheating, Short circuit |
| Width | 114.3 mm |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.