Baterie externa Baseus Magnetic Mini, incarcare wireless, capacitate 30.000 mAh, 2 porturi iesire USB-C, voltaj iesire 20 V, amperaj 3 A, negru
Baterii portabile
Baterie externa Baseus Magnetic Mini, incarcare wireless, capacitate 30.000 mAh,
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
306,99 lei 381,98 lei
Stoc epuizat
| Protection features | Scratch resistant |
|---|---|
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Wireless charging | Yes |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Output current | 2.4 A |
| Charging source | USB |
| MagSafe compatible | Yes |
| USB Power Delivery up to | 20 W |
| Wireless charging power | 15 W |
| Battery capacity | 74 Wh |
| Built-in radio | No |
| Input interface | USB Type-C |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone |
| Power bank & device charging at once | Yes |
| Output voltage | 5, 9, 12 V |
| Total output power | 20 W |
| Power protection features | Over current, Over voltage, Overcharge, Overdischarge, Overheating |
| Numar device-uri: | 2 |
| Capacitate | peste 20.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| LED indicators | Yes |
| Shape | Rectangle |
| Weight | 354 g |
| Housing material | Silicone |
| Width | 63.5 mm |
| Height | 97 mm |
| Depth | 145 mm |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.