Baterie externa Anker 25600mAh, 87W , 2 x USB; 2 x USB Type-C, negru
Baterii portabile
Baterie externa Anker 25600mAh, 87W , 2 x USB; 2
Producator:
Anker
Disponibilitate:
Stoc epuizat
811,99 lei
Stoc epuizat
| USB Power Delivery up to | 85 W |
|---|---|
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Charging source | USB |
| USB Type-A output ports | 2 |
| USB Type-C connector | Yes |
| Input interface | USB Type-C |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 4 |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone, Laptop/netbook, Tablet |
| Battery capacity | 25600 mAh |
| Numar device-uri: | 4 |
| Capacitate | peste 20.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Depth | 24 mm |
| Shape | Rectangle |
| Width | 82.4 mm |
| Weight | 573 g |
| Height | 183.5 mm |
| Producator | ANKER |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.