Acumulator foto Canon Li-ION LP-E17
Baterii, acumulatori si incarcatoare
Acumulator foto Canon Li-ION LP-E17
Producator:
Canon
Disponibilitate:
Stoc epuizat
324,99 lei 499,98 lei
Stoc epuizat
| Battery-Format | Other |
|---|---|
| Reîncărcabilă | Yes |
| Capacitate baterie | 1001-1500mAh |
| Tip baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Camera compatibila: | Canon |
| Purpose | Camera |
| Battery capacity | 1040 mAh |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 7.2 V |
| Weight | 45 g |
| Brand compatibility | Canon |
| Producator | CANON |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.