Xiaomi Robot Vacuum X20 +
Aspiratoare
Xiaomi Robot Vacuum X20 +
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.585,00 lei
Stoc epuizat
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
|---|---|
| Product colour | Black, White |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Shape | Round |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Dust container type | Bagless |
| Wet mopping | Yes |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Depth | 350 mm |
| Navigation type | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Width | 350 mm |
| Height | 97 mm |
| Dust capacity (total) | 0.35 L |
| Water tank capacity | 4 L |
| Runtime | 140 min |
| Weight | 3.67 kg |
| Base station dimensions (W x D x H) | 586 x 427 x 340 mm |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.