Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Pro EU
Aspiratoare
Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Pro EU
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
405,99 lei
Stoc epuizat
| Product colour | White |
|---|---|
| Manual | Yes |
| Power source | AC |
| Height | 142 mm |
| Depth | 246 mm |
| Cleaning type | Dry |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Dust container type | Bagless |
| Washable filter | Yes |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Weight | 2.06 kg |
| Cleaning surfaces | Mattress |
| Noise level | 78 dB |
| Width | 265 mm |
| Dust container full indicator | No |
| Maximum input power | 400 W |
| Vacuum | 14 kPa |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.