VACUUM CLEANER IZ400EUT SHARK
Aspiratoare
VACUUM CLEANER IZ400EUT SHARK
Producator:
Shark
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.335,99 lei
Stoc epuizat
| Product colour | Black |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 4.1 kg |
| Power source | Battery |
| Package width | 180 mm |
| Depth | 170 mm |
| Width | 270 mm |
| Cleaning type | Dry |
| Dust container type | Bagless |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Dirt separating method | Filtering |
| Package height | 274 mm |
| Product type | Stick vacuum |
| Runtime | 60 min |
| Wi-Fi | Nu |
| Charging time | 3.5 h |
| Noise level | 85 dB |
| Tip aspirator | Fara sac |
| Putere | N/A |
| Tip aspirare | N/A |
| Acumulator | Da |
| Mop Inclus: | Nu |
| Culoare | Alte culori |
| Package depth | 790 mm |
| Height | 1140 mm |
| Number of power levels | 3 |
| Dust capacity | 0.7 L |
| Capacitate colectare | N/A |
| Maximum input power | 309 W |
| Shark technologies (floor care) | Anti Hair Wrap Plus, Clean Sense IQ |
| Producator | SHARK |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.