TP LINK Aspirator robot cu Mop, golire automata și Navigare LiDAR TAPO RV30 PLUS, Capacitate acumulator: 5000 mAh, Reincarcare si reluare, LiDAR + Gyroscope, Harta virtuala, Dock: colectare automata a prafului, putere aspirare: 2700Pa, capacitate sac: 4L, Inaltime de trecere: 20 mm, Putere aspiratie: 4200Pa, 4 niveluri, Capacitatea recipientului de colectare: 400ml, Filtru HEPA H11, Zgomot: 55 dB (Mod silențios), 60 dB (Default/Standard), Mod turbo, Curățare umedă, Capacitatea rezervorului de apă: 300ml, Urmărire în timp real, Cartografiere pe mai multe etaje, Curățenie programată, Pereți virtuali, Zone interzise, Curățarea zonei, Dimensiuni: 342.2 × 341.8 × 95 mm, Conexiune Wireless: IEEE 802.11 b/g/n, Doar în banda de 2.4 GHz.
Aspiratoare
TP LINK Aspirator robot cu Mop, golire automata și Navigare
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.185,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
|---|---|
| Noise reduction | Yes |
| Manual | Yes |
| Height | 95 mm |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Base station | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Dust container type | Bagless |
| Product colour | Black, Grey, White |
| Wet mopping | Yes |
| HEPA filtration system | Yes |
| Automatic base station return | Yes |
| Noise level | 57 dB |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.4 L |
| Water tank capacity | 0.3 L |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| HEPA class | HEPA 11 |
| Base station functions | Charging |
| Floor surfaces supported | Carpet, Hard floor, Laminate, Linoleum |
| Threshold climbing (max) | 2 cm |
| Navigation type | Mapping, Visual Simultaneous Localization and Mapping (vSLAM) |
| Runtime | 180 min |
| Base station input voltage | 16.8 V |
| Weekly schedule | Yes |
| Suction power | 4200 Pa |
| Dust capacity (total) | 4.4 L |
| Dust capacity (base) | 4 L |
| Certification | EAC, CE, UKCA |
| Power consumption (typical) | 12.6 W |
| Width | 342.6 mm |
| Depth | 342.2 mm |
| Base station dimensions (W x D x H) | 227 x 191.4 x 381.3 mm |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.