Shark HZ500EUT True Pet, Duo Clean & Anti Hair Wrap, Flexology, 450W, 0.3 L
Aspiratoare
Shark HZ500EUT True Pet, Duo Clean & Anti Hair Wrap,
Producator:
Other
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.361,00 lei
Stoc epuizat
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
|---|---|
| Depth | 410 mm |
| Power source | AC |
| Package depth | 210 mm |
| Weight | 3.9 kg |
| Cleaning type | Dry |
| Dust container type | Bagless |
| Cleaning surfaces | Carpet, Hard floor |
| Product type | Stick vacuum |
| Animal care | Yes |
| Package width | 280 mm |
| Width | 260 mm |
| Package weight | 6.1 kg |
| Height | 1180 mm |
| Dust capacity | 0.3 L |
| Maximum input power | 450 W |
| Cord length | 8 m |
| Product colour | Black, Rose gold |
| Package height | 835 mm |
| Producator | OTHER |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.