Robot de aspirare Roborock Qrevo Curv, aspirator, mop si statie inteligenta de golire automata, 66W, Lidar, 18500 PA, baterie 5200mAh, mop rotativ. Filtru EPA E11, alb
Aspiratoare
Robot de aspirare Roborock Qrevo Curv, aspirator, mop si statie
Producator:
Roborock
Disponibilitate:
Stoc epuizat
6.177,99 lei
Stoc epuizat
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
|---|---|
| Power cord included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Product colour | White |
| Manual | Yes |
| Base station | Yes |
| Shape | Round |
| Depth | 347 mm |
| Power consumption (typical) | 66 W |
| Package depth | 552 mm |
| Wet mopping | Yes |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station functions | Charging |
| Dust capacity (base) | 2.5 L |
| Brush type | Roller brush |
| Runtime | 240 min |
| Dust container type | Combi |
| Automatic routing | Yes |
| Edge recognition | Yes |
| Cleaning cloth | Yes |
| Charging time | 4 h |
| Height | 103 mm |
| Battery capacity | 6400 mAh |
| Water tank capacity | 0.08 L |
| Vacuum cleaner programs | Carpet |
| Navigation type | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.325 L |
| Integrated sensors | Camera, Laser |
| Width | 352 mm |
| Package width | 507 mm |
| Battery life | 400 m² |
| Weight | 12.8 kg |
| Dust capacity (total) | 0.325 L |
| Air filtration stages quantity | 11 |
| Base station dimensions (W x D x H) | 450 x 450 x 450 mm |
| Vacuum | 18.5 kPa |
| Package height | 534 mm |
| Package weight | 17.3 kg |
| Noise level | 61.5 dB |
| Producator | ROBOROCK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.